Якщо хвора людина перенесла оперативне втручання, і деякий час перебувала під наглядом фахівців в медичній установі, то на момент виписки не всі люди мають можливість пересуватися самостійно, або ж це неможливо, в разі якщо мова йде про лежачих хворих. Для комфортного переїзду з лікарні додому краще скористатися послугами професіоналів.

Компанія «Taxi MED» здійснює перевезення хворих з лікарні додому, слідуючи основним рекомендаціям. В першу чергу фахівці виїзної бригади – це кваліфікований персонал, що має достатню базу знань і практичних навичок для безпечної доставки хворого. Допоможе в цьому спеціально обладнана машина – реанімобіль. Цей транспорт спеціально призначений для перевезення хворих, і в комплектації салону є все необхідне для фіксації, для надання допомоги, для моніторингу життєво-важливих показників під час транспортування, а так само місця для супроводжуючих.

Максимально комфортне перевезення починається з підготовчого етапу. Насамперед фахівці виїзної бригади консультуються з лікарем і суворо слідують його інструкціям для безпечного переміщення хворого з лікувального закладу в салон автомобіля. Для цього можуть знадобитися тверді і м’які носилки, інвалідна коляска, засоби для фіксації положення тіла.

У поїздці супроводжувати хворого можуть родичі, тому що в салоні реанімобіля завбачливо встановлені місця для рідних, а так само медичного персоналу, який в разі потреби зможе надати кваліфіковану допомогу хворому.

Після того, як машина виїзної бригади доставить хворого за місцем проживання, виникає питання про дбайливе переміщення хворого з транспортного засобу додому. Що робити в такій ситуації? Наша компанія враховує потреби тих людей, які звертаються за допомогою, і надає послугу перевезення хворих комплексно, включаючи доставку до квартири і комфортне розміщення хворого в ліжку (перевезення лежачого хворого від ліжка до ліжка). Для цього в команді виїзної бригади є санітари.

Дбайливо перемістити хворого з салону реанімобіля на інвалідну коляску або на спеціальні носилки із засобами фіксації і підняти на поверх, а також розмістити людини у власних апартаментах зможуть фахівці виїзної бригади.

По завершенню транспортування наша бригада вимірює артеріальний тиск хворого, і тільки після того, як ми переконаємося в тому, що стан людини стабільне, можна вважати перевезення хворого з лікарні додому успішно завершеною.

Контакти

    +38 093-103-01-03
    x

    Зворотний дзвінок