У чому перевага компанії «Taxi MED»? В першу чергу, ми працюємо цілодобово. Лежачому хворому може знадобитися перевезення в будь-який час доби, тому послуги транспортування хворих ми надаємо цілодобово.

З огляду на стан людини в момент звернення за допомогою проводиться оперативна організація данного процесу.

В салоні реанімобіля є необхідне обладнання для контролю життєво-важливих показників на протязі поїздки, а фахівці виїзної бригади – це досвідчена команда, що володіє навичками оперативного реагування та надання першої допомоги в разі різкого погіршення стану лежачого хворого.

В залежності від терміновості медичного транспортування (а вона буває екстрена, термінова і планова) бригада реанімобіля готова надати допомогу хворій людині в будь-якій частині міста або області в максимально короткі терміни.

Допоміжні засоби для фіксації, безпечного переміщення людини завжди наявні в салоні автомобіля: м’які і тверді носилки, милиці, інвалідна коляска та інше обладнання.

Якщо вам необхідна допомога і ви збираєтесь підтримувати свого близького при транспортуванні для надання моральної та психологічної підтримки – у вас є така можливість, завдяки компанії «Taxi MED», де в салоні реанімобіля завбачливо встановлені місця для супроводжуючих.

Цілодобове перевезення хворих компанією «Taxi MED» – це безпечно, оперативно, підтверджений професіоналізм виїзної бригади, кваліфікована допомога фахівців, починаючи з моменту звернення за допомогою!

Ви можете розраховувати на оперативний виїзд реанімобіля цілодобово, для здійснення комфортного та безпечного транспортування хворих.

Контакти

    +38 093-103-01-03
    x

    Зворотний дзвінок