Цілодобове транспортування тяжкохворих може знадобитися при виписці з медичної установи або навпаки, з місця проживання в лікарню або будинок престарілих для тимчасового або постійного проживання.

Перевезення тяжкохворих по Україні здійснюється компанією «Taxi MED». При наявності спеціального автомобіля, сучасного обладнання, професійного водія, при супроводі кваліфікованого медичного персоналу під час перевезення ви можете не переживати про безпеку вашого блізкого.

В Україні транспортування тяжкохворих надають як державні служби швидкої допомоги, так і приватні служби. Істотним недоліком державних медичних служб є брак часу і машин, для здійснення екстреного виїзду до тяжкохворого.

Переваги служби транспортування тяжкохворих «Taxi MED»

Перевага транспортування тяжкохворих з допомогою фахівців «Taxi MED» – це досвідчена бригада, супровід висококваліфікованого персоналу, оперативне реагування, спеціально обладнана машина для комфортного та безпечного перевезення тяжкохворих, безпечна доставка людини в найкоротші строки.

Більшість хворих в критичному стані потребують супроводу близьких, для надання психологічної та моральної підтримки при транспортуванні. У салоні реанімобіля обладнані місця для супроводжуючих осіб, близьких і родичів або опекунів.

Перевозка тяжкохворих починається з організації: консультації лікаря, комплектації реанімобіля допоміжними засобами для перевезення, підбір персоналу для супроводу, який здійснюватиме моніторинг стану важкохворого під час транспортування, і при необхідності надасть кваліфіковану допомогу.

Вибираючи послуги «Taxi MED» ви забезпечите тяжкохворому комфорт і безпеку.

Контакти

    +38 093-103-01-03
    x

    Зворотний дзвінок