Перевезення хворого від ліжка до ліжка починається з попередньої підготовки. Для цього виїзна бригада компанії «Taxi MED» проводить консультації з лікарем про стан хворого на момент здійснення виклику і проводить підготовку до транспортування.

Починаючи з оперативного виїзду до медичного закладу і огляду хворої людини, виявлення можливих ризиків і ускладнень при транспортуванні, наші фахівці дбайливо переміщують людину на носилки. Залежно від самопочуття і стану хворого, згідно з рекомендаціями лікаря використовуються або м’які, або тверді носилки для переміщення людини з лікарняної палати в салон реанімобіля.

Для того, аби уникнути ризику отримати травму при транспортуванні, носилки всередині автомобіля фіксуються спеціальними кріпленнями, що дозволяє безпечно перевезти хворого до місця призначення.

В салоні реанімобіля встановлена ​​система клімат контролю. Крім цього, в спеціально обладнаному транспорті є медикаменти і засоби для надання першої допомоги при непередбачених обставинах

Водій реанімоблія – ​​це професіонал, який знає, як в максимально швидкі терміни безпечно доставити людину з лікарні додому і уникнути ускладнень, пов’язаних зі стресом, який відчуває хворий при транспортуванні.

Комплексна послуга – це перевезення хворого від ліжка до ліжка. Після того, як поїздка з одного пункту в інший пройшла без пригод, настає завершальний етап транспортування – це перемістити людину за допомогою носилок або інвалідного крісла в будинок. При необхідності ми допоможемо не тільки доставити людину до ліжка, але і комфортно розмістити його в зручному положенні (якщо мова йде про лежачого хворого). Обов’язково по завершенню транспортування – виміряти життєво-важливі показники: артеріальний тиск і пульс, і переконається в тому, що стан хворого стабільний.

Вибираючи компанію «Taxi MED» ви можете бути спокійні за безпеку вашого близького в дорозі. Ми гарантуємо комплексну послугу доставки хворого від ліжка до ліжка і всі турботи про переміщенню хворого з медичної установи в салон автомобіля, і з салону автомобіля в квартиру / будинок. Фахівці виїзної бригади компетентні в цьому питанні, мають великий професійний стаж і спеціальні навички, а так само досить фізично розвинені для того, щоб проводити операцію по переміщенню хворого в салон і безпечну доставку до місця проживання дбайливо і оперативно.

Контакти

    +38 093-103-01-03
    x

    Зворотний дзвінок