Іноді трапляється так, що в медичному закладі, де проходить лікування хворий, відсутнє обладнання, необхідне для діагностики – УЗД, рентген, МРТ. Або людина виписана зі стаціонару медустанови і перебуває вдома, але виникає необхідність його обстеження або дообстеження, яке в домашніх умовах організувати неможливо. В таких випадках виникає потреба в перевезенні хворого в діагностичний центр. У наш час здійснити таке транспортування не складе труднощів, адже останнім часом отримала розвиток послуга – платне перевезення хворих.

Наша компанія пропонує послугу – «Доставка на обстеження з очікуванням закінчення процедур». При замовленні даної послуги персонал, що забезпечує перевезення, бере участь в переміщенні пацієнта (на каталці або на інвалідному кріслі) з діагностичного закладу, допомагає з переміщенням людини з каталки на діагностичне обладнання і забезпечує доставку клієнта додому.

Компанія “Taxi MED” при перевезеннях використовує сучасні, спеціально оснащені автомобілі, які забезпечать лежачому хворому безпеку і комфорт навіть при транспортуванні на великі відстані (міжміське перевезення).

Контакти

    +38 093-103-01-03
    x

    Зворотний дзвінок